ProfiPilot Balloons s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 959 | 25 431 | 12 348 | 11 273 | 12 677 | 53 354 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 438 | 7 687 |
| Spolu majetok | 7 959 | 25 431 | 12 348 | 11 273 | 21 115 | 61 041 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 444 | 11 983 | 1 075 | 0 | 15 657 | 39 360 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 2 516 | 8 447 | 5 773 | 5 773 | -42 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 515 | 5 932 | -2 174 | 0 | -5 815 | 16 223 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 7 515 | 13 448 | 11 273 | 11 273 | 5 458 | 21 681 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 6 500 | 43 474 | 225 | 0 | 3 356 | 50 452 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 959 | 7 080 | -2 095 | 0 | -5 475 | 18 253 |
| EBITDA | 2 959 | 7 080 | -2 095 | 0 | -4 912 | 19 003 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 959 | 6 979 | -2 174 | 0 | -5 475 | 18 025 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 515 | 5 932 | -2 174 | 0 | -5 815 | 16 223 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 563 | 750 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ProfiPilot Balloons s. r. o.
Prehľad
ProfiPilot Balloons s. r. o. (IČO 52525376) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Nemšová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania (SK NACE 7810).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 50 452 €, čo je o 1 403 % viac ako rok predtým (3 356 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 50,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 16 223 € (32,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 61 041 € a vlastné imanie 21 681 € (miera samofinancovania 35,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.