Zákony.Judikáty, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 23 186 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 19 612 | 28 777 | 31 502 | 36 569 | 57 726 | 60 678 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 19 612 | 28 777 | 31 502 | 36 569 | 57 726 | 60 678 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 12 351 | 16 691 | 18 355 | 22 039 | 29 040 | 34 512 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 432 | 2 076 | 6 660 | -1 431 | 9 030 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 693 | 4 825 | 1 061 | 10 482 | 14 156 | 20 666 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 185 | 426 | 479 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 7 261 | 12 086 | 13 147 | 14 530 | 28 686 | 26 166 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 24 328 | 30 269 | 24 026 | 37 019 | 37 153 | 42 946 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 458 | 5 822 | 1 398 | 12 482 | 16 810 | 23 118 |
| EBITDA | 4 458 | 5 822 | 1 398 | 12 482 | 16 810 | 23 118 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 345 | 5 676 | 1 250 | 12 332 | 16 654 | 22 962 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 693 | 4 825 | 1 061 | 10 482 | 14 156 | 20 666 |
| Osobné náklady | 4 759 | 5 274 | 5 536 | 5 501 | 6 111 | 6 548 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 9 099 | 0 | 23 186 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Zákony.Judikáty, s. r. o.
Prehľad
Zákony.Judikáty, s. r. o. (IČO 52526704) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Snina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 42 946 €, čo je o 15,6 % viac ako rok predtým (37 153 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 20 666 € (48,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 548 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 60 678 € a vlastné imanie 26 166 € (miera samofinancovania 43,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.