HSR Trade, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 953 | 9 165 | 6 462 | 12 773 | 19 991 | 15 218 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 4 953 | 9 165 | 6 462 | 12 773 | 19 991 | 15 218 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 3 333 | 95 | 5 721 | 11 339 | 2 997 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -47 | 832 | 1 367 | 2 052 | 3 652 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -47 | 879 | 535 | 685 | 1 600 | 3 569 |
| Vlastné imanie spolu | 4 953 | 5 832 | 6 367 | 7 052 | 8 652 | 12 221 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 24 412 | 45 630 | 36 944 | 32 368 | 49 162 | 49 368 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -106 | 1 034 | 630 | 806 | 1 940 | 3 966 |
| EBITDA | -106 | 1 034 | 630 | 806 | 1 940 | 3 966 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -47 | 1 034 | 630 | 806 | 1 940 | 3 966 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -47 | 879 | 535 | 685 | 1 600 | 3 569 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HSR Trade, s. r. o.
Prehľad
HSR Trade, s. r. o. (IČO 52528499) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Dargovských hrdinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 368 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 15,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 569 € (7,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 15 218 € a vlastné imanie 12 221 € (miera samofinancovania 80,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.