N.T.S transport logistic service s.r.o.Aktívna

IČO 52529312Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Bratislava - mestská časť Rača

Finančný prehľad

189 960 €-3,9%
Tržby 2021
+216,2%
Priemerný ročný rast 2019–2021
050 tis.100 tis.150 tis.200 tis.201920202021

Finančné ukazovatele

2021
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.201920202021
Prehľad účtovných závierok2019–2021
201920202021
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu25 87565 910211 880
Neobežný majetok spolu2 11000
Spolu majetok27 98565 910211 880
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu6 61240 336183 764
Základné imanie20 00020 00020 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov01 3735 574
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 3734 2012 542
Vlastné imanie spolu21 37325 57428 116
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)19 000197 685189 960
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 7515 4503 302
EBITDA1 9785 5333 302
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 7435 3753 218
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 3734 2012 542
Osobné náklady34400
Odpisy227830
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: N.T.S transport logistic service s.r.o.

Prehľad

N.T.S transport logistic service s.r.o. (IČO 52529312) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 20 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2021 boli 189 960 €, čo je o 3,9 % menej ako rok predtým (197 685 €). Od roku 2019 do roku 2021 tržby rástli v priemere o 216 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2021 bol 2 542 € (1,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2021 mala spoločnosť aktíva 211 880 € a vlastné imanie 28 116 € (miera samofinancovania 13,3 %).

Na čo upozorniť

Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2021.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

N.T.S transport logistic service s.r.o. – IČO 52529312 — icoprofil.sk