NTREND, s.r.o.Aktívna

IČO 52530124Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Sereď

Finančný prehľad

166 059 €-37,5%
Tržby 2025
+11,2%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.400 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu35 681119 06865 09522 72450 85199 824
Neobežný majetok spolu0017 53719 93419 93419 934
Spolu majetok35 681119 06882 63242 65870 785119 758
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu26 790121 84668 62114 53537 668117 230
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-7253 891-7 7789 01123 12328 117
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)4 616-11 66916 78914 1124 994-30 589
Vlastné imanie spolu8 891-2 77814 01128 12333 1172 528
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)97 610214 052349 672215 387265 685166 059
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti5 500-11 62020 78419 0467 016-29 242
EBITDA5 500-11 62020 78419 0467 016-29 242
Výsledok hospodárenia pred zdanením5 448-11 66918 77617 6776 914-29 629
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie4 616-11 66916 78914 1124 994-30 589
Osobné náklady07 3366 7566 7568 3677 413
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: NTREND, s.r.o.

Prehľad

NTREND, s.r.o. (IČO 52530124) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Sereď. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 166 059 €, čo je o 37,5 % menej ako rok predtým (265 685 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 30 589 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 413 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 119 758 € a vlastné imanie 2 528 € (miera samofinancovania 2,1 %).

Na čo upozorniť

Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

NTREND, s.r.o. – IČO 52530124 — icoprofil.sk