Stavby3 s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 40 409 | 36 646 | 35 654 | 48 482 | 47 030 | 46 884 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 40 409 | 36 646 | 35 654 | 48 482 | 47 030 | 46 884 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 35 549 | 5 612 | 4 703 | 6 675 | 5 647 | 5 761 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -140 | 25 535 | 25 451 | 36 307 | 35 883 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -140 | 26 174 | -84 | 10 856 | -424 | -260 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 4 860 | 31 034 | 30 951 | 41 807 | 41 383 | 41 123 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 49 500 | 0 | 34 248 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -140 | 30 783 | -84 | 12 768 | -84 | 80 |
| EBITDA | -140 | 30 783 | -84 | 12 768 | -84 | 80 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -140 | 30 783 | -84 | 12 768 | -84 | 80 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -140 | 26 174 | -84 | 10 856 | -424 | -260 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Stavby3 s. r. o.
Prehľad
Stavby3 s. r. o. (IČO 52533981) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 260 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 46 884 € a vlastné imanie 41 123 € (miera samofinancovania 87,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.