MSDENVER s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 015 | 6 642 | 5 690 | 5 250 | 6 639 | 14 342 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 015 | 6 642 | 5 690 | 5 250 | 6 639 | 14 342 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 109 | 176 | 489 | 329 | 1 014 | 4 976 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 289 | 906 | 0 | 190 | -89 | 580 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 617 | 560 | 201 | -279 | 704 | 3 741 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 10 | 10 | 45 |
| Vlastné imanie spolu | 5 906 | 6 466 | 5 201 | 4 921 | 5 625 | 9 366 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 26 415 | 52 312 | 19 610 | 3 900 | 4 200 | 32 898 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 810 | 793 | 318 | -187 | 1 051 | 4 211 |
| EBITDA | 810 | 793 | 318 | -187 | 1 051 | 4 211 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 726 | 709 | 236 | -269 | 1 044 | 4 081 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 617 | 560 | 201 | -279 | 704 | 3 741 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 176 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 1 466 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MSDENVER s. r. o.
Prehľad
MSDENVER s. r. o. (IČO 52537935) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 32 898 €, čo je o 683 % viac ako rok predtým (4 200 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 741 € (11,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 176 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 14 342 € a vlastné imanie 9 366 € (miera samofinancovania 65,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.