Viridium s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 206 | 1 552 | 439 | 812 | 2 321 | 1 653 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 2 206 | 1 552 | 439 | 812 | 2 321 | 1 653 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 10 361 | 1 084 | 5 | 620 | -1 342 | -12 384 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 065 | 0 | -4 532 | -4 566 | -4 808 | -1 510 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -12 090 | -4 532 | -34 | -242 | 3 471 | 10 373 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 174 |
| Vlastné imanie spolu | -8 155 | 468 | 434 | 192 | 3 663 | 14 037 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 030 | 4 000 | 574 | 0 | 5 337 | 17 210 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -12 055 | -4 448 | 50 | -133 | 4 167 | 11 592 |
| EBITDA | -12 055 | -4 448 | 50 | -133 | 4 167 | 11 592 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -12 090 | -4 532 | -34 | -242 | 4 084 | 11 429 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -12 090 | -4 532 | -34 | -242 | 3 471 | 10 373 |
| Osobné náklady | 4 612 | 7 827 | 1 068 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Viridium s.r.o.
Prehľad
Viridium s.r.o. (IČO 52554252) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prevádzka športových zariadení (SK NACE 9311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 17 210 €, čo je o 222 % viac ako rok predtým (5 337 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 53,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 373 € (60,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 653 € a vlastné imanie 14 037 € (miera samofinancovania 849 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.