S - LINE team s.r.o.Aktívna

IČO 52556174Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Komárno

Finančný prehľad

1 387 037 €+16,3%
Tržby 2025
+1,7%
Priemerný ročný rast 2020–2025
01 mil.2 mil.3 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu83 246102 803669 899314 351698 450650 848
Neobežný majetok spolu51 81336 25263 092198 665195 76890 109
Spolu majetok135 059139 055732 991513 016894 218740 957
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu51 51016 784544 720309 719683 448520 110
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov078 049116 771182 771197 797205 270
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)78 04938 72266 00015 0267 47310 077
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu83 549122 271188 271203 297210 770220 847
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)1 272 884364 4102 050 419867 5681 192 8111 387 037
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti100 59649 40490 60334 55228 53835 218
EBITDA111 29364 965106 40191 30598 943102 386
Výsledok hospodárenia pred zdanením100 41249 17085 71724 94912 52215 816
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie78 04938 72266 00015 0267 47310 077
Osobné náklady01955 13435 245258 316209 186
Odpisy10 69715 56115 79856 75370 40567 168
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok14

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: S - LINE team s.r.o.

Prehľad

S - LINE team s.r.o. (IČO 52556174) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Komárno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 1 387 037 €, čo je o 16,3 % viac ako rok predtým (1 192 811 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 077 € (0,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 209 186 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 740 957 € a vlastné imanie 220 847 € (miera samofinancovania 29,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

S - LINE team s.r.o. – IČO 52556174 — icoprofil.sk