Tom Horn s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 345 906 | 1 545 587 | 772 813 | 768 412 | 637 573 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 892 | -2 375 | 3 593 | 24 144 | 19 785 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -34 999 | -33 107 | -35 482 | -47 989 | -23 845 |
| Spolu majetok | 96 992 | 344 066 | 306 661 | 186 581 | 193 973 |
| Záväzky spolu | 123 239 | 373 548 | 332 550 | 203 826 | 191 433 |
| Vlastné imanie spolu | -27 107 | -29 482 | -25 889 | -17 245 | 2 540 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 15 500 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Tom Horn s.r.o.
Prehľad
Tom Horn s.r.o. (IČO 52557227) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 637 573 €, čo je o 17,0 % menej ako rok predtým (768 412 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 44,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2024 bol 19 785 € (3,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2024 boli 247 216 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 193 973 € a vlastné imanie 2 540 € (miera samofinancovania 1,3 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2024 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.