MJ Projektstav, spol. s r. o.Aktívna

IČO 52565190Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

10 600 €-8,1%
Tržby 2025
+16,5%
Priemerný ročný rast 2020–2025
05 tis.10 tis.15 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu7 98711 42013 34314 74025 42430 730
Neobežný majetok spolu10 2756 8503 425000
Spolu majetok18 26218 27016 76814 74025 42430 730
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu12 23811 95712 58112 13513 40412 230
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov9689721 247-879-3206 590
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)5289-2 126-1 5827 2746 480
Fondy a ostatné vlastné imanie5152666666430
Vlastné imanie spolu6 0246 3134 1872 60512 02018 500
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)4 9508 3145 7187 84211 53310 600
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti88545-2 030-1 4868 7317 293
EBITDA3 5133 9701 3951 9398 7317 293
Výsledok hospodárenia pred zdanením48455-2 126-1 5828 6357 094
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie5289-2 126-1 5827 2746 480
Osobné náklady000000
Odpisy3 4253 4253 4253 42500
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: MJ Projektstav, spol. s r. o.

Prehľad

MJ Projektstav, spol. s r. o. (IČO 52565190) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 10 600 €, čo je o 8,1 % menej ako rok predtým (11 533 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 480 € (61,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 30 730 € a vlastné imanie 18 500 € (miera samofinancovania 60,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MJ Projektstav, spol. s r. o. – IČO 52565190 — icoprofil.sk