PRAKTIKmed SK,s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 118 884 | 132 850 | 160 136 | 195 196 | 208 498 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 15 889 | 7 337 | 39 958 | 57 060 | 69 915 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 14 300 | 21 637 | 18 584 | 75 644 |
| Spolu majetok | 42 269 | 53 303 | 96 970 | 295 386 | 308 093 |
| Záväzky spolu | 21 380 | 25 077 | 28 786 | 213 153 | 155 945 |
| Vlastné imanie spolu | 20 889 | 28 226 | 68 184 | 82 233 | 152 148 |
| Vypočítané dividendy | 4 803 | 0 | 0 | 43 011 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PRAKTIKmed SK,s.r.o.
Prehľad
PRAKTIKmed SK,s.r.o. (IČO 52569691) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Zálesie. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 208 498 €, čo je o 6,8 % viac ako rok predtým (195 196 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 69 915 € (33,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 104 474 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 308 093 € a vlastné imanie 152 148 € (miera samofinancovania 49,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.