ASLANA, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 652 € (<1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 241 395 | 772 018 | 1 260 864 | 309 566 | 427 289 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 275 | 248 074 | 563 367 | 800 | 21 825 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 41 722 | 50 997 | 0 | 563 366 | 563 514 |
| Spolu majetok | 103 888 | 371 225 | 719 510 | 919 626 | 847 246 |
| Záväzky spolu | 47 391 | 66 654 | 150 643 | 349 960 | 256 407 |
| Vlastné imanie spolu | 56 497 | 304 571 | 568 867 | 569 666 | 590 839 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 299 071 | 0 | 652 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: ASLANA, s. r. o.
Prehľad
ASLANA, s. r. o. (IČO 52569829) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Lipany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 427 289 €, čo je o 38,0 % viac ako rok predtým (309 566 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 21 825 € (5,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 59 402 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 847 246 € a vlastné imanie 590 839 € (miera samofinancovania 69,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.