MIDA Solutions, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 742 | 6 342 | 7 736 | 17 978 | 30 477 | 20 215 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 4 742 | 6 342 | 7 736 | 17 978 | 30 477 | 20 215 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 1 256 | 1 716 | 10 842 | 21 353 | 12 884 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -258 | -257 | 86 | 1 019 | 2 135 | 4 124 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 343 | 934 | 1 117 | 1 989 | -1 793 |
| Vlastné imanie spolu | 4 742 | 5 086 | 6 020 | 7 136 | 9 124 | 7 331 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 15 264 | 30 072 | 38 394 | 45 100 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 488 | 1 201 | 2 865 | 3 511 | -506 |
| EBITDA | — | 488 | 1 201 | 2 865 | 3 511 | -506 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 404 | 1 099 | 1 314 | 2 340 | -1 453 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 343 | 934 | 1 117 | 1 989 | -1 793 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MIDA Solutions, s. r. o.
Prehľad
MIDA Solutions, s. r. o. (IČO 52570134) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Vrakuňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 1 793 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 20 215 € a vlastné imanie 7 331 € (miera samofinancovania 36,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.