Ferapat s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 302 992 | 1 095 619 | 2 276 429 | 2 391 968 | 2 383 418 | 69 728 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 249 976 |
| Spolu majetok | 302 992 | 1 095 619 | 2 276 429 | 2 391 968 | 2 383 418 | 2 319 704 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 300 290 | 1 106 089 | 2 321 940 | 2 485 036 | 2 525 540 | 2 606 616 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -2 298 | -15 470 | -50 511 | -98 068 | -147 122 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 298 | -13 172 | -35 041 | -47 557 | -49 054 | -144 790 |
| Vlastné imanie spolu | 2 702 | -10 470 | -45 511 | -93 068 | -142 122 | -286 912 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 600 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -800 | -1 415 | -1 575 | -1 440 | -1 506 | -97 242 |
| EBITDA | -800 | -1 415 | -1 575 | -1 440 | -1 506 | 7 742 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 298 | -13 172 | -35 041 | -47 557 | -48 714 | -144 450 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 298 | -13 172 | -35 041 | -47 557 | -49 054 | -144 790 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 116 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 104 984 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Ferapat s. r. o.
Prehľad
Ferapat s. r. o. (IČO 52574130) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné osobné služby i. n. (SK NACE 9699).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 21 600 €. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 144 790 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 116 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-286 912 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.