Mister Croissant s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 35 199 € (85 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 1 718 | 23 985 | 61 919 | 70 376 | 76 412 |
| Neobežný majetok spolu | 46 333 | 84 403 | 34 982 | 80 469 | 68 469 |
| Spolu majetok | 48 051 | 108 388 | 96 901 | 150 845 | 144 881 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 37 304 | 89 011 | 58 139 | 104 610 | 126 806 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 1 325 | 14 377 | 36 036 | 6 036 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 747 | 13 052 | 19 385 | 5 199 | 7 039 |
| Vlastné imanie spolu | 10 747 | 19 377 | 38 762 | 46 235 | 18 075 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 247 753 | 337 098 | 375 544 | 390 446 | 356 575 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 274 | 18 714 | 27 383 | 13 352 | 15 940 |
| EBITDA | 7 274 | 34 811 | 47 693 | 30 001 | 27 940 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 274 | 15 818 | 21 659 | 7 209 | 9 046 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 747 | 13 052 | 19 385 | 5 199 | 7 039 |
| Osobné náklady | 35 630 | 36 927 | 16 194 | 27 379 | 26 041 |
| Odpisy | 0 | 16 097 | 20 310 | 16 649 | 12 000 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 4 422 | 0 | 0 | 35 199 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Mister Croissant s. r. o.
Prehľad
Mister Croissant s. r. o. (IČO 52574393) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 356 575 €, čo je o 8,7 % menej ako rok predtým (390 446 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 039 € (2,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 26 041 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 144 881 € a vlastné imanie 18 075 € (miera samofinancovania 12,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.