MetiSolutions s.r.o.Aktívna

IČO 52577228Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Finančný prehľad

32 367 €+15,6%
Tržby 2025
+404,4%
Priemerný ročný rast 2021–2025
010 tis.20 tis.30 tis.40 tis.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 17 021 € (100 % z rozdeliteľného zisku).

História
202517 021 €
20240 €
20230 €
20220 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu4 9644 9084 90817 81023 268158 179
Neobežný majetok spolu022222
Spolu majetok4 9644 9104 91017 81223 270158 181
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu0002 5351 2493 646
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-36-36-90-9010 2770
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)—-54010 3676 744149 535
Vlastné imanie spolu4 9644 9104 91015 27722 021154 535
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)—50019 80227 98932 367
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti—7012 3027 84914 091
EBITDA—7012 3027 84914 091
Výsledok hospodárenia pred zdanením—-54012 3027 828151 254
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie—-54010 3676 744149 535
Osobné náklady—00000
Odpisy—00000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy——00017 021

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: MetiSolutions s.r.o.

Prehľad

MetiSolutions s.r.o. (IČO 52577228) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Karlova Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 32 367 €, čo je o 15,6 % viac ako rok predtým (27 989 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 404 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 149 535 € (462 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 158 181 € a vlastné imanie 154 535 € (miera samofinancovania 97,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MetiSolutions s.r.o. – IČO 52577228 — icoprofil.sk