ŠG obklady, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 295 | 8 310 | 10 092 | 11 038 | 11 131 | 14 688 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 7 295 | 8 310 | 10 092 | 11 038 | 11 131 | 14 688 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | -295 | -973 | 121 | 160 | 340 | 390 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 070 | 2 460 | 4 069 | 4 722 | 5 584 | 5 498 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 464 | 1 694 | 688 | 908 | -87 | 3 506 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 56 | 129 | 214 | 248 | 294 | 294 |
| Vlastné imanie spolu | 7 590 | 9 283 | 9 971 | 10 878 | 10 791 | 14 298 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 26 801 | 9 880 | 5 000 | 4 800 | 390 | 4 041 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 727 | 2 003 | 818 | 1 075 | 262 | 3 906 |
| EBITDA | 1 727 | 2 003 | 818 | 1 075 | 262 | 3 906 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 722 | 1 993 | 809 | 1 068 | 253 | 3 896 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 464 | 1 694 | 688 | 908 | -87 | 3 506 |
| Osobné náklady | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ŠG obklady, s. r. o.
Prehľad
ŠG obklady, s. r. o. (IČO 52591107) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 041 €, čo je o 936 % viac ako rok predtým (390 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 31,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 506 € (86,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 14 688 € a vlastné imanie 14 298 € (miera samofinancovania 97,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.