WP Academy s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 894 | 5 833 | 5 617 | 4 952 | 7 932 | 10 825 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 894 | 5 833 | 5 617 | 4 952 | 7 932 | 10 825 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 352 | 1 233 | 810 | 110 | 340 | 984 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -433 | 493 | -449 | -242 | -209 | 2 405 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 975 | -942 | 207 | 35 | 2 751 | 2 248 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 49 | 49 | 49 | 50 | 188 |
| Vlastné imanie spolu | 5 542 | 4 600 | 4 807 | 4 842 | 7 592 | 9 841 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 4 653 | 993 | 716 | 154 | 3 377 | 3 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 202 | -840 | 311 | 120 | 3 190 | 2 684 |
| EBITDA | 1 202 | -840 | 311 | 120 | 3 190 | 2 684 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 147 | -942 | 207 | 35 | 3 091 | 2 588 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 975 | -942 | 207 | 35 | 2 751 | 2 248 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: WP Academy s. r. o.
Prehľad
WP Academy s. r. o. (IČO 52592162) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 000 €, čo je o 11,2 % menej ako rok predtým (3 377 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 8,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 248 € (74,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 825 € a vlastné imanie 9 841 € (miera samofinancovania 90,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.