JADE JR, s. r. o.Aktívna

IČO 52593606Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Finančný prehľad

21 085 €+5,8%
Tržby 2024
+47,8%
Priemerný ročný rast 2019–2024
010 tis.20 tis.30 tis.201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

2024
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.30 tis.201920202021202220232024
Prehľad účtovných závierok2019–2024
201920202021202220232024
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu6 3486 3267 29713 40018 58922 273
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok6 3486 3267 29713 40018 58922 273
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu2831 6501 0191 5441 6761 798
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov01 065-3251 2156 35611 414
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 065-1 3891 6035 5775 0573 561
Fondy a ostatné vlastné imanie———64500500
Vlastné imanie spolu6 0654 6766 27811 85616 91320 475
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)2 9907 53611 51319 87419 92721 085
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 397-1 1591 8896 6536 2824 746
EBITDA1 397-1 1591 8896 6536 2824 746
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 348-1 3891 7336 4716 0834 494
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 065-1 3891 6035 5775 0573 561
Osobné náklady000000
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: JADE JR, s. r. o.

Prehľad

JADE JR, s. r. o. (IČO 52593606) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba nábytku a domácich zariadení (SK NACE 9524).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2024 boli 21 085 €, čo je o 5,8 % viac ako rok predtým (19 927 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 47,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2024). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 3 561 € (16,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 22 273 € a vlastné imanie 20 475 € (miera samofinancovania 91,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

JADE JR, s. r. o. – IČO 52593606 — icoprofil.sk