SkloBau Group s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 395 | 7 141 | 5 650 | 19 904 | 124 740 | 135 161 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 16 701 | 11 285 | 5 868 |
| Spolu majetok | 7 395 | 7 141 | 5 650 | 36 605 | 136 025 | 141 029 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 451 | 1 300 | 0 | 26 245 | 18 425 | 21 444 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 944 | 840 | 650 | -10 840 | -10 700 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 944 | -103 | -190 | -11 490 | 140 | 1 985 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 16 200 | 123 300 | 123 300 |
| Vlastné imanie spolu | 5 944 | 5 841 | 5 650 | 10 360 | 117 600 | 119 585 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 796 | 0 | 500 | 10 452 | 104 357 | 43 653 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 195 | -81 | -100 | -11 413 | 1 883 | 4 351 |
| EBITDA | 1 195 | -81 | -100 | -6 448 | 7 299 | 9 768 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 195 | -103 | -190 | -11 490 | 140 | 2 335 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 944 | -103 | -190 | -11 490 | 140 | 1 985 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 1 019 | 12 326 | 11 468 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 4 965 | 5 416 | 5 417 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SkloBau Group s. r. o.
Prehľad
SkloBau Group s. r. o. (IČO 52595315) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Nová Dedinka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 43 653 €, čo je o 58,2 % menej ako rok predtým (104 357 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 49,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2024 bol 1 985 € (4,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2024 boli 11 468 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 141 029 € a vlastné imanie 119 585 € (miera samofinancovania 84,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.