Projtel, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 14 374 | 35 735 | 9 851 | 5 256 | 10 768 | 11 431 |
| Neobežný majetok spolu | 52 248 | 41 008 | 36 777 | 36 244 | 26 616 | 17 299 |
| Spolu majetok | 66 622 | 76 907 | 46 792 | 41 500 | 37 582 | 28 730 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 49 203 | 51 958 | 20 305 | 13 297 | 1 901 | 3 941 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 11 255 | 11 798 | 18 952 | 20 413 | 22 093 | 29 571 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 572 | 7 530 | 1 538 | 1 716 | 7 478 | -10 892 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 592 | 621 | 997 | 1 074 | 1 110 | 1 110 |
| Vlastné imanie spolu | 17 419 | 24 949 | 26 487 | 28 203 | 35 681 | 24 789 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 85 915 | 216 581 | 74 067 | 19 541 | 29 030 | 13 014 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 735 | 9 593 | 2 008 | 2 267 | 9 600 | -10 270 |
| EBITDA | 735 | 22 966 | 6 238 | 2 800 | 19 228 | -953 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 672 | 9 532 | 1 946 | 2 019 | 8 798 | -10 552 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 572 | 7 530 | 1 538 | 1 716 | 7 478 | -10 892 |
| Osobné náklady | 22 011 | 47 014 | 14 324 | 1 415 | 1 089 | 1 128 |
| Odpisy | 0 | 13 373 | 4 230 | 533 | 9 628 | 9 317 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Projtel, s.r.o.
Prehľad
Projtel, s.r.o. (IČO 52596371) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Tajov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 13 014 €, čo je o 55,2 % menej ako rok predtým (29 030 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 31,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 10 892 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 128 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 28 730 € a vlastné imanie 24 789 € (miera samofinancovania 86,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.