DDMedia, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 603 | 10 033 | 14 105 | 25 434 | 29 586 | 23 987 |
| Neobežný majetok spolu | 2 988 | 2 191 | 4 477 | 41 482 | 40 996 | 74 733 |
| Spolu majetok | 9 591 | 12 224 | 18 582 | 66 916 | 70 582 | 98 720 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 205 | 7 734 | 13 616 | 61 722 | 62 899 | 86 821 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 544 | -695 | -511 | -33 | 182 | 2 547 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 930 | 185 | 477 | 227 | 2 490 | 4 216 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 11 | 136 |
| Vlastné imanie spolu | 4 386 | 4 490 | 4 966 | 5 194 | 7 683 | 11 899 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 18 147 | 25 088 | 62 063 | 107 832 | 130 956 | 141 063 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 281 | 363 | 1 159 | 2 311 | 5 015 | 8 993 |
| EBITDA | 1 480 | 1 160 | 2 873 | 16 717 | 33 625 | 33 184 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 930 | 185 | 477 | 576 | 3 450 | 6 058 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 930 | 185 | 477 | 227 | 2 490 | 4 216 |
| Osobné náklady | 1 570 | 1 943 | 2 646 | 20 631 | 11 505 | 5 469 |
| Odpisy | 199 | 797 | 1 714 | 14 406 | 28 610 | 24 191 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DDMedia, s. r. o.
Prehľad
DDMedia, s. r. o. (IČO 52599566) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Námestovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: obrábanie kovov (SK NACE 2553). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 141 063 €, čo je o 7,7 % viac ako rok predtým (130 956 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 50,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 216 € (3,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 469 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 98 720 € a vlastné imanie 11 899 € (miera samofinancovania 12,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.