Parfem-shop s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2020Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2020
| 2019 | 2020 | |
|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||
| Obežný majetok spolu | 19 404 | 15 050 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 19 623 | 15 050 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||
| Záväzky spolu | 19 924 | 27 889 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -5 300 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 301 | -12 539 |
| Vlastné imanie spolu | -301 | -12 839 |
| Výkaz ziskov a strát | ||
| Tržby (čistý obrat) | 858 | 6 788 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -5 254 | -11 982 |
| EBITDA | -5 254 | -11 982 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 301 | -12 539 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 301 | -12 539 |
| Osobné náklady | 944 | 7 395 |
| Odpisy | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||
| Vypočítané dividendy | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Parfem-shop s. r. o.
Prehľad
Parfem-shop s. r. o. (IČO 52620603) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s kozmetickými a toaletnými výrobkami (SK NACE 4775).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2020 boli 6 788 €, čo je o 691 % viac ako rok predtým (858 €). Rok 2020 skončil stratou 12 539 €. Osobné náklady za rok 2020 boli 7 395 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2020 záporné (-12 839 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2020.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.