Puppet art s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 49 020 | 910 | 2 840 | 35 249 | 38 390 | 136 103 |
| Neobežný majetok spolu | 555 130 | 528 362 | 499 121 | 469 871 | 440 622 | 411 373 |
| Spolu majetok | 604 150 | 529 272 | 501 961 | 505 120 | 479 012 | 547 476 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 600 304 | 468 355 | 381 404 | 322 220 | 229 022 | 226 013 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 230 | -1 158 | 55 416 | 115 057 | 177 400 | 244 490 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 76 | 57 070 | 59 641 | 62 343 | 67 090 | 71 473 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 5 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 3 846 | 60 917 | 120 557 | 182 900 | 249 990 | 321 463 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 11 150 | 111 004 | 111 809 | 115 500 | 121 275 | 124 671 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 720 | 78 762 | 81 900 | 85 343 | 89 069 | 93 624 |
| EBITDA | 7 573 | 108 003 | 111 141 | 114 593 | 118 319 | 122 874 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 155 | 72 290 | 75 412 | 78 834 | 85 001 | 90 473 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 76 | 57 070 | 59 641 | 62 343 | 67 090 | 71 473 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 4 853 | 29 241 | 29 241 | 29 250 | 29 250 | 29 250 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Puppet art s. r. o.
Prehľad
Puppet art s. r. o. (IČO 52625681) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Dúbravka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 124 671 €, čo je o 2,8 % viac ako rok predtým (121 275 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 62,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 71 473 € (57,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 547 476 € a vlastné imanie 321 463 € (miera samofinancovania 58,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.