Trnavská cestná spoločnosť s.r.o.Aktívna

IČO 52646564Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Trnava

Finančný prehľad

2 387 631 €-0,4%
Tržby 2025
+30,6%
Priemerný ročný rast 2020–2025
01 mil.2 mil.3 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 mil.20 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)1 768 1172 165 8482 154 1942 396 7182 387 631
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-315 23121 322-170 314149 858476 479
Výsledok hospodárenia minulých rokov-211 377-526 608-505 286-675 599-525 741
Spolu majetok17 062 33615 552 70214 502 67413 612 93412 495 667
Záväzky spolu12 723 19011 192 23410 311 5529 272 3796 009 742
Vlastné imanie spolu4 339 1464 360 4684 190 1544 340 0134 816 492
Vypočítané dividendy00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok18

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Trnavská cestná spoločnosť s.r.o.

Prehľad

Trnavská cestná spoločnosť s.r.o. (IČO 52646564) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 5 členov. Základné imanie je 3 595 187 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 2 387 631 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 30,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 476 479 € (20,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 113 768 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 12 495 667 € a vlastné imanie 4 816 492 € (miera samofinancovania 38,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Trnavská cestná spoločnosť s.r.o. – IČO 52646564 — icoprofil.sk