FORMS. Design s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 903 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 500 | 6 195 | 5 734 | 13 178 | 54 947 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 53 882 |
| Spolu majetok | 5 500 | 6 195 | 5 734 | 13 178 | 108 829 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 105 | 120 | 169 | 7 275 | 103 726 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 375 | 375 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 395 | 680 | 170 | 903 | 103 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 20 | 20 | — | — |
| Vlastné imanie spolu | 5 395 | 6 075 | 5 565 | 5 903 | 5 103 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 12 500 | 10 486 | 18 356 | 35 646 | 60 595 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 500 | 817 | 286 | 1 150 | 240 |
| EBITDA | 500 | 817 | 286 | 1 150 | 18 200 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 500 | 800 | 200 | 1 062 | 153 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 395 | 680 | 170 | 903 | 103 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 960 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 680 | 545 | 903 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FORMS. Design s. r. o.
Prehľad
FORMS. Design s. r. o. (IČO 52661784) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: architektonické činnosti (SK NACE 7111).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 60 595 €, čo je o 70,0 % viac ako rok predtým (35 646 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby rástli v priemere o 48,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2023). Zisk po zdanení za rok 2023 bol 103 € (0,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 108 829 € a vlastné imanie 5 103 € (miera samofinancovania 4,7 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2023 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze. Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.