SAVE-TECH SERVICE s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 358 985 | 662 087 | 510 234 | 172 940 | 44 054 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 16 136 | 18 014 | 4 977 | 4 461 | 2 810 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 8 880 | 25 016 | 43 030 | 48 007 | 52 468 |
| Spolu majetok | 202 353 | 54 798 | 106 373 | 96 402 | 60 995 |
| Záväzky spolu | 172 337 | 11 768 | 58 366 | 43 934 | 5 717 |
| Vlastné imanie spolu | 30 016 | 43 030 | 48 007 | 52 468 | 55 278 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SAVE-TECH SERVICE s. r. o.
Prehľad
SAVE-TECH SERVICE s. r. o. (IČO 52666042) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Púchov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 44 054 €, čo je o 74,5 % menej ako rok predtým (172 940 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 810 € (6,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 706 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 60 995 € a vlastné imanie 55 278 € (miera samofinancovania 90,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.