VANEK s. r. o.Aktívna

IČO 52672239Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Oravská Polhora

Finančný prehľad

106 906 €+74,8%
Tržby 2025
+39,8%
Priemerný ročný rast 2020–2025
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu10 9078 1197 5217 40518 64817 760
Neobežný majetok spolu016 66711 6676 6671 6670
Spolu majetok10 90724 78619 18814 07220 31517 760
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu2 59617 11310 7526 3179 4114 539
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov1 0173 1462 5073 2322 5515 543
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)2 241-639763-6803 1492 316
Fondy a ostatné vlastné imanie53166166203204362
Vlastné imanie spolu8 3117 6738 4367 75510 90413 221
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)20 04771 42843 52048 30061 147106 906
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti2 6972762 3761854 4963 457
EBITDA2 6973 6107 3765 1859 4965 124
Výsledok hospodárenia pred zdanením2 637-480897-4484 1193 276
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie2 241-639763-6803 1492 316
Osobné náklady000009 902
Odpisy03 3345 0005 0005 0001 667
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: VANEK s. r. o.

Prehľad

VANEK s. r. o. (IČO 52672239) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Oravská Polhora. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 106 906 €, čo je o 74,8 % viac ako rok predtým (61 147 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 39,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 316 € (2,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 9 902 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 17 760 € a vlastné imanie 13 221 € (miera samofinancovania 74,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

VANEK s. r. o. – IČO 52672239 — icoprofil.sk