AMIK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 37 174 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 19 657 | 16 868 | 49 745 | 50 096 | 59 277 | 26 307 |
| Neobežný majetok spolu | 1 819 | 1 291 | 763 | 2 087 | 1 369 | 2 646 |
| Spolu majetok | 21 476 | 18 159 | 50 508 | 52 183 | 60 646 | 28 953 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 635 | 6 894 | 16 819 | 40 525 | 17 972 | 20 743 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 9 190 | 12 357 | 5 771 | 3 167 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 167 | -6 576 | 22 434 | 2 991 | 37 174 | 2 710 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 484 | 484 | 484 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 17 841 | 11 265 | 33 689 | 11 658 | 42 674 | 8 210 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 68 418 | 35 990 | 62 925 | 49 202 | 148 694 | 32 891 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 847 | -6 492 | 28 485 | 4 018 | 47 150 | 3 136 |
| EBITDA | 4 157 | -5 964 | 29 013 | 4 627 | 47 868 | 3 619 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 818 | -6 576 | 28 401 | 3 927 | 47 064 | 3 066 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 167 | -6 576 | 22 434 | 2 991 | 37 174 | 2 710 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 310 | 528 | 528 | 609 | 718 | 483 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 25 022 | 6 158 | 37 174 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: AMIK s.r.o.
Prehľad
AMIK s.r.o. (IČO 52672646) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Kordíky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: architektonické činnosti (SK NACE 7111).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 32 891 €, čo je o 77,9 % menej ako rok predtým (148 694 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 13,6 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 710 € (8,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 28 953 € a vlastné imanie 8 210 € (miera samofinancovania 28,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.