KRIS-KENT Group s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 13 047 | 17 799 | 24 667 | 56 241 | 53 318 | 51 624 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 13 047 | 17 799 | 24 667 | 56 241 | 53 318 | 51 624 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 743 | 2 666 | 2 975 | 10 912 | 2 615 | -701 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 307 | 5 304 | 10 132 | 16 691 | 39 829 | 45 204 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 997 | 4 829 | 6 560 | 23 638 | 5 374 | 1 621 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 10 304 | 15 133 | 21 692 | 45 329 | 50 703 | 52 325 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 39 724 | 48 464 | 42 252 | 87 834 | 98 187 | 37 454 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 889 | 5 717 | 7 801 | 30 039 | 6 966 | 2 054 |
| EBITDA | 5 889 | 5 717 | 7 801 | 30 039 | 6 966 | 2 054 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 879 | 5 681 | 7 717 | 29 938 | 6 830 | 1 961 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 997 | 4 829 | 6 560 | 23 638 | 5 374 | 1 621 |
| Osobné náklady | 15 868 | 20 307 | 20 980 | 22 838 | 16 899 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KRIS-KENT Group s. r. o.
Prehľad
KRIS-KENT Group s. r. o. (IČO 52673766) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Dúbravka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 37 454 €, čo je o 61,9 % menej ako rok predtým (98 187 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 621 € (4,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 51 624 € a vlastné imanie 52 325 € (miera samofinancovania 101 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.