The Studio s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 444 | 6 994 | 23 869 | 48 422 | 14 170 | 39 585 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 50 390 | 173 342 | 162 917 |
| Spolu majetok | 5 444 | 6 994 | 23 869 | 98 812 | 187 512 | 202 502 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 67 | 1 392 | 12 249 | 87 002 | 174 853 | 176 590 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 264 | 358 | 572 | 6 289 | 6 469 | 7 276 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 113 | 225 | 6 018 | 190 | 849 | 13 253 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 19 | 30 | 331 | 341 | 383 |
| Vlastné imanie spolu | 5 377 | 5 602 | 11 620 | 11 810 | 12 659 | 25 912 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 133 | 4 463 | 18 400 | 24 848 | 52 763 | 83 575 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 133 | 265 | 7 293 | 368 | 1 490 | 14 862 |
| EBITDA | 133 | 265 | 7 293 | 1 382 | 12 263 | 29 156 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 133 | 265 | 7 085 | 229 | 1 809 | 14 831 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 113 | 225 | 6 018 | 190 | 849 | 13 253 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 345 | 1 785 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 1 014 | 10 773 | 14 294 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: The Studio s. r. o.
Prehľad
The Studio s. r. o. (IČO 52674614) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Tvrdošín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 83 575 €, čo je o 58,4 % viac ako rok predtým (52 763 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 263 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 13 253 € (15,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 785 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 202 502 € a vlastné imanie 25 912 € (miera samofinancovania 12,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.