Registrum s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 939 | 16 537 | 25 137 | 21 748 | 15 266 | 20 423 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 242 449 | 229 799 | 217 150 | 229 505 | 221 365 |
| Spolu majetok | 5 939 | 258 986 | 254 936 | 238 898 | 244 771 | 241 788 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 253 037 | 248 604 | 232 385 | 237 193 | 231 393 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 939 | 949 | 1 332 | 1 513 | 2 578 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 939 | 10 | 383 | 181 | 1 065 | 2 817 |
| Vlastné imanie spolu | 5 939 | 5 949 | 6 332 | 6 513 | 7 578 | 10 395 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 944 | 12 400 | 14 684 | 14 340 | 17 510 | 19 950 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 939 | 11 | 450 | 213 | 1 405 | 3 157 |
| EBITDA | 939 | 10 552 | 13 100 | 12 863 | 15 300 | 17 052 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 939 | 11 | 450 | 213 | 1 405 | 3 157 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 939 | 10 | 383 | 181 | 1 065 | 2 817 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 10 541 | 12 650 | 12 650 | 13 895 | 13 895 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Registrum s.r.o.
Prehľad
Registrum s.r.o. (IČO 52680011) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti archívov (SK NACE 9112).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 19 950 €, čo je o 13,9 % viac ako rok predtým (17 510 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 84,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 817 € (14,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 241 788 € a vlastné imanie 10 395 € (miera samofinancovania 4,3 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.