GENERA, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 492 | 8 287 | 10 479 | 10 642 | 12 772 | 11 247 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 7 492 | 8 287 | 10 479 | 10 642 | 12 772 | 11 247 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 314 | 248 | 136 | 213 | 483 | 348 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 212 | 1 478 | 2 339 | 4 296 | 4 729 | 6 589 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 766 | 861 | 2 304 | 433 | 1 860 | -1 390 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 200 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 |
| Vlastné imanie spolu | 7 178 | 8 039 | 10 343 | 10 429 | 12 289 | 10 899 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 14 260 | 10 440 | 19 466 | 15 398 | 19 074 | 8 766 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 093 | 1 100 | 2 391 | 593 | 2 284 | -966 |
| EBITDA | 2 093 | 1 100 | 2 391 | 593 | 2 284 | -966 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 078 | 1 013 | 2 304 | 509 | 2 200 | -1 050 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 766 | 861 | 2 304 | 433 | 1 860 | -1 390 |
| Osobné náklady | 416 | 0 | 786 | 875 | 1 627 | 335 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GENERA, s. r. o.
Prehľad
GENERA, s. r. o. (IČO 52692833) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 8 766 €, čo je o 54,0 % menej ako rok predtým (19 074 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 9,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 1 390 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 335 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 247 € a vlastné imanie 10 899 € (miera samofinancovania 96,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.