Fine solutions s.r.o.Aktívna

IČO 52693937Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Bratislava - mestská časť Petržalka

Finančný prehľad

45 023 €+9,0%
Tržby 2021
020 tis.40 tis.60 tis.201920202021

Finančné ukazovatele

2021
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.201920202021
Prehľad účtovných závierok2019–2021
201920202021
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu13 56734 3338 028
Neobežný majetok spolu000
Spolu majetok13 56734 3338 028
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu10 53250 02521 715
Základné imanie5 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0-1 965-20 692
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-1 965-18 7272 005
Vlastné imanie spolu3 035-15 692-13 687
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)041 30545 023
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-1 961-18 5682 647
EBITDA-1 961-18 5682 647
Výsledok hospodárenia pred zdanením-1 965-18 7272 334
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-1 965-18 7272 005
Osobné náklady005 112
Odpisy000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Fine solutions s.r.o.

Prehľad

Fine solutions s.r.o. (IČO 52693937) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2021 boli 45 023 €, čo je o 9,0 % viac ako rok predtým (41 305 €). Zisk po zdanení za rok 2021 bol 2 005 € (4,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2021 boli 5 112 €.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2021 záporné (-13 687 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2021.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Fine solutions s.r.o. – IČO 52693937 — icoprofil.sk