BEKVENTREX s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 24 419 | 48 463 | 88 457 | 84 706 | 85 004 | 81 502 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 24 419 | 48 476 | 88 548 | 84 706 | 85 004 | 81 931 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 893 | 13 379 | 11 156 | 9 665 | 13 990 | 16 167 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 30 097 | 72 392 | 70 041 | 66 014 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 15 526 | 30 097 | 42 295 | -2 351 | -4 027 | -5 250 |
| Vlastné imanie spolu | 20 526 | 35 097 | 77 392 | 75 041 | 71 014 | 65 764 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 50 974 | 116 200 | 108 200 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 19 304 | 41 849 | 56 779 | -2 323 | -4 027 | -4 910 |
| EBITDA | 19 304 | 41 849 | 56 779 | -2 323 | -4 027 | -4 910 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 19 031 | 41 273 | 56 357 | -2 351 | -4 027 | -4 910 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 15 526 | 30 097 | 42 295 | -2 351 | -4 027 | -5 250 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 15 526 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BEKVENTREX s. r. o.
Prehľad
BEKVENTREX s. r. o. (IČO 52693953) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 5 250 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 81 931 € a vlastné imanie 65 764 € (miera samofinancovania 80,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.