Autoeuro 2010 s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 4 664 | 39 007 | 40 384 | 71 296 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 4 664 | 39 007 | 40 384 | 71 296 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 35 004 | 32 808 | 83 459 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -336 | -997 | 2 390 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | -336 | -661 | 3 573 | -19 739 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 186 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 4 664 | 4 003 | 7 576 | -12 163 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 13 000 | 52 150 | 214 308 | 374 173 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | -336 | -439 | 4 648 | -17 695 |
| EBITDA | 0 | -336 | -439 | 4 648 | -17 695 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | -336 | -661 | 4 561 | -17 819 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | -336 | -661 | 3 573 | -19 739 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Autoeuro 2010 s.r.o.
Prehľad
Autoeuro 2010 s.r.o. (IČO 52694038) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 374 173 €, čo je o 74,6 % viac ako rok predtým (214 308 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 19 739 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-12 163 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.