BAU & BODEN k.s. v likvidáciiZaniknutá
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 4 397 | 10 123 | 81 789 | 15 103 | 3 654 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 6 000 | 62 360 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 4 397 | 16 123 | 145 769 | 15 103 | 3 654 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 2 845 | 14 563 | 85 583 | 11 294 | 166 |
| Základné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 617 | 1 052 | 1 060 | 4 352 | 3 310 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 435 | 8 | 58 626 | -1 043 | -322 |
| Vlastné imanie spolu | 1 552 | 1 560 | 60 186 | 3 809 | 3 488 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 000 | 2 900 | 159 025 | 12 968 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 676 | 609 | 75 826 | -277 | -258 |
| EBITDA | 676 | 609 | 89 657 | 2 556 | -258 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 490 | 8 | 74 551 | -1 043 | -322 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 435 | 8 | 58 626 | -1 043 | -322 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 10 881 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 13 831 | 2 833 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 55 334 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: BAU & BODEN k.s. v likvidácii
Prehľad
BAU & BODEN k.s. v likvidácii (IČO 52704513) je komanditná spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2019. Stav v registri: iný dôvod zrušenia spoločnosti. Spoločnosť zanikla 19. 9. 2025. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 322 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 654 € a vlastné imanie 3 488 € (miera samofinancovania 95,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.