COENPRO s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||||
| Obežný majetok spolu | 5 237 | 5 278 | 1 913 | 5 115 | 5 029 | 5 044 | 5 029 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 3 414 | 2 773 | 2 133 | 1 493 | 854 |
| Spolu majetok | 5 237 | 5 278 | 5 327 | 7 888 | 7 162 | 6 537 | 5 883 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||||
| Záväzky spolu | 500 | 669 | 1 207 | 1 808 | 2 275 | 2 514 | 2 924 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -262 | -392 | -880 | 1 080 | -113 | -977 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -263 | -129 | -488 | 1 960 | -1 193 | -864 | -1 064 |
| Vlastné imanie spolu | 4 737 | 4 609 | 4 120 | 6 080 | 4 887 | 4 023 | 2 959 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 5 055 | 9 740 | 4 990 | 0 | 200 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -263 | -129 | -374 | 2 510 | -1 109 | -440 | -640 |
| EBITDA | -263 | -129 | 52 | 3 150 | -469 | 200 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -263 | -129 | -488 | 2 421 | -1 193 | -524 | -724 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -263 | -129 | -488 | 1 960 | -1 193 | -864 | -1 064 |
| Osobné náklady | 0 | 469 | 805 | 805 | 469 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 426 | 640 | 640 | 640 | 640 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: COENPRO s. r. o.
Prehľad
COENPRO s. r. o. (IČO 52704645) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (SK NACE 2829).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 1 064 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 7 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 5 883 € a vlastné imanie 2 959 € (miera samofinancovania 50,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.