phuture, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 13 428 | 16 761 | 16 135 | 22 830 | 13 527 | 13 030 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 11 885 | 10 814 | 16 996 | 10 343 | 6 563 |
| Spolu majetok | 13 428 | 28 646 | 26 949 | 39 826 | 23 870 | 19 593 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 526 | 11 884 | 7 279 | 14 100 | 11 346 | 18 281 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 418 | 7 401 | 11 264 | 14 170 | 20 227 | 7 134 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 984 | 3 861 | 2 906 | 6 056 | -13 203 | -11 322 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 12 902 | 16 762 | 19 670 | 25 726 | 12 524 | 1 312 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 35 756 | 34 301 | 42 680 | 59 636 | 28 313 | 19 600 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 517 | 6 337 | 4 936 | 8 650 | -12 215 | -10 378 |
| EBITDA | 3 517 | 8 035 | 8 944 | 13 318 | -7 716 | -6 583 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 510 | 4 575 | 3 471 | 8 098 | -12 863 | -10 982 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 984 | 3 861 | 2 906 | 6 056 | -13 203 | -11 322 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 1 698 | 4 008 | 4 668 | 4 499 | 3 795 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: phuture, s.r.o.
Prehľad
phuture, s.r.o. (IČO 52707075) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Šaľa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 19 600 €, čo je o 30,8 % menej ako rok predtým (28 313 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 11,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 11 322 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 19 593 € a vlastné imanie 1 312 € (miera samofinancovania 6,7 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.