Pogi s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 3 168 € (34 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 24 516 | 25 652 | 24 517 | 21 320 | 23 067 | 8 239 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 697 | 16 157 |
| Spolu majetok | 24 516 | 25 652 | 24 517 | 21 320 | 44 764 | 24 396 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 17 238 | 14 680 | 12 031 | 6 746 | 30 139 | 18 606 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 525 | 2 277 | 5 674 | 7 112 | 9 200 | 6 083 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 753 | 3 695 | 1 514 | 2 088 | 51 | -5 667 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 298 | 374 | 374 | 374 |
| Vlastné imanie spolu | 7 278 | 10 972 | 12 486 | 14 574 | 14 625 | 5 790 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 58 450 | 55 404 | 56 608 | 56 064 | 57 632 | 58 940 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 077 | 4 768 | 2 195 | 2 776 | 1 667 | -4 306 |
| EBITDA | 2 077 | 4 768 | 2 195 | 2 776 | 2 129 | 1 234 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 063 | 4 677 | 2 099 | 2 680 | 1 011 | -4 707 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 753 | 3 695 | 1 514 | 2 088 | 51 | -5 667 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 755 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 462 | 5 540 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 168 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Pogi s.r.o.
Prehľad
Pogi s.r.o. (IČO 52708870) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 58 940 €, čo je o 2,3 % viac ako rok predtým (57 632 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 5 667 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 10 755 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 24 396 € a vlastné imanie 5 790 € (miera samofinancovania 23,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.