JAZALI s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 271 | 3 437 | 2 898 | 1 526 | 770 | 1 216 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 271 | 3 437 | 2 898 | 1 526 | 770 | 1 216 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 092 | 24 315 | 2 888 | 494 | 637 | 1 797 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -4 820 | -5 035 | 43 | 0 | -3 210 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -4 821 | -21 058 | 45 | -4 013 | -9 110 | -6 614 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 2 | 4 243 | 4 243 |
| Vlastné imanie spolu | 179 | -20 878 | 10 | 1 032 | 133 | -581 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 871 | 20 222 | 38 885 | 5 277 | 117 | 4 182 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -4 742 | -20 971 | 146 | -3 926 | -8 666 | -6 190 |
| EBITDA | -4 742 | -20 971 | 146 | -3 926 | -8 666 | -6 190 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -4 821 | -21 058 | 59 | -4 013 | -8 770 | -6 274 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -4 821 | -21 058 | 45 | -4 013 | -9 110 | -6 614 |
| Osobné náklady | 5 612 | 29 137 | 30 956 | 3 295 | 4 679 | 6 441 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JAZALI s. r. o.
Prehľad
JAZALI s. r. o. (IČO 52710432) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Senec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 182 €, čo je o 3 474 % viac ako rok predtým (117 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 6,6 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 6 614 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 441 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-581 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.