Fast & Simple s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 33 240 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 148 | 8 252 | 20 255 | 37 950 | 34 846 | 42 118 |
| Neobežný majetok spolu | 7 833 | 7 300 | 6 966 | 4 287 | 20 471 | 13 956 |
| Spolu majetok | 13 119 | 15 878 | 27 265 | 42 453 | 56 614 | 56 619 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 41 780 | 83 869 | 122 048 | 22 739 | 18 288 | 4 691 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 633 | -33 661 | -72 991 | 0 | 14 628 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -32 028 | -39 330 | -27 538 | 14 628 | 18 612 | 46 868 |
| Vlastné imanie spolu | -28 661 | -67 991 | -95 529 | 19 628 | 38 240 | 51 868 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 21 245 | 29 924 | 93 042 | 76 527 | 76 102 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -32 021 | -39 192 | -27 452 | 17 084 | 21 056 | 50 172 |
| EBITDA | -30 254 | -36 732 | -25 387 | 19 763 | 26 955 | 56 687 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -32 028 | -39 330 | -27 538 | 16 951 | 21 564 | 49 454 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -32 028 | -39 330 | -27 538 | 14 628 | 18 612 | 46 868 |
| Osobné náklady | 8 507 | 27 895 | 30 678 | 20 141 | 16 140 | 74 |
| Odpisy | 1 767 | 2 460 | 2 065 | 2 679 | 5 899 | 6 515 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 240 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Fast & Simple s. r. o.
Prehľad
Fast & Simple s. r. o. (IČO 52710599) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Hrnčiarovce nad Parnou. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 46 868 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 74 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 56 619 € a vlastné imanie 51 868 € (miera samofinancovania 91,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.