Katarína Veľká s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 17 322 | 11 267 | 36 983 | 30 636 | 7 902 | 22 949 |
| Neobežný majetok spolu | 376 267 | 404 443 | 421 747 | 485 167 | 441 982 | 393 972 |
| Spolu majetok | 393 589 | 415 710 | 458 730 | 515 803 | 449 884 | 416 921 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 345 532 | 349 613 | 378 969 | 429 470 | 387 928 | 345 160 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 113 | 1 057 | 18 195 | 31 858 | 38 432 | 14 053 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -56 | 18 040 | 13 664 | 6 573 | -24 378 | 9 806 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 42 000 | 42 000 | 42 902 | 42 902 | 42 902 | 42 902 |
| Vlastné imanie spolu | 48 057 | 66 097 | 79 761 | 86 333 | 61 956 | 71 761 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 36 819 | 57 450 | 54 005 | 55 482 | 73 659 | 105 243 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 935 | 25 482 | 24 887 | 22 028 | -12 103 | 20 376 |
| EBITDA | 21 558 | 45 825 | 52 680 | 65 574 | 38 804 | 68 581 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -56 | 18 874 | 15 242 | 9 005 | -23 418 | 10 766 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -56 | 18 040 | 13 664 | 6 573 | -24 378 | 9 806 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 702 | 11 414 |
| Odpisy | 16 623 | 20 343 | 27 793 | 43 546 | 50 907 | 48 205 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Katarína Veľká s. r. o.
Prehľad
Katarína Veľká s. r. o. (IČO 52710696) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Pečovská Nová Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 105 243 €, čo je o 42,9 % viac ako rok predtým (73 659 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 23,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 806 € (9,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 11 414 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 416 921 € a vlastné imanie 71 761 € (miera samofinancovania 17,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.