GABYS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 12 388 | 12 194 | 14 316 | 7 685 | 9 397 | 10 449 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 12 388 | 12 194 | 14 316 | 7 685 | 9 397 | 10 449 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 7 991 | 7 772 | 9 888 | 3 035 | 4 615 | 5 658 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -627 | -603 | -579 | -574 | -363 | -236 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 24 | 25 | 6 | 222 | 132 | 8 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 2 | 13 | 19 |
| Vlastné imanie spolu | 4 397 | 4 422 | 4 428 | 4 650 | 4 782 | 4 791 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 24 055 | 33 553 | 51 866 | 37 999 | 30 450 | 29 782 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 256 | 577 | 785 | 941 | 1 055 | 634 |
| EBITDA | 256 | 577 | 785 | 941 | 1 055 | 634 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 233 | 291 | 397 | 294 | 472 | 348 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 24 | 25 | 6 | 222 | 132 | 8 |
| Osobné náklady | 28 868 | 26 153 | 38 799 | 22 775 | 26 823 | 29 173 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: GABYS s.r.o.
Prehľad
GABYS s.r.o. (IČO 52711315) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Budkovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 29 782 €, čo je o 2,2 % menej ako rok predtým (30 450 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 € (0,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 29 173 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 449 € a vlastné imanie 4 791 € (miera samofinancovania 45,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.