PharmaComp - distribučná spoločnosť s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 19 957 | 2 013 942 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 | -56 | -724 | -3 192 | 134 459 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 160 | 162 | 106 | -618 | -3 810 |
| Spolu majetok | 5 262 | 5 206 | 5 642 | 55 190 | 345 365 |
| Záväzky spolu | 100 | 100 | 1 260 | 54 000 | 209 716 |
| Vlastné imanie spolu | 5 162 | 5 106 | 4 382 | 1 190 | 135 649 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PharmaComp - distribučná spoločnosť s. r. o.
Prehľad
PharmaComp - distribučná spoločnosť s. r. o. (IČO 52719812) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Žarnovica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 013 942 €, čo je o 9 991 % viac ako rok predtým (19 957 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 134 459 € (6,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 77 429 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 345 365 € a vlastné imanie 135 649 € (miera samofinancovania 39,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.