LESASTAVBA s. r. o.Aktívna

IČO 52721884Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Humenné

Finančný prehľad

3 573 €-77,8%
Tržby 2025
-40,1%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
05 tis.10 tis.15 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu11 6279 1737 4417 8821 2152 911
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok11 6279 1737 4417 8821 2152 911
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu2 22813 18412 43912 4396001 192
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov7464 179-9 232-10 218-9 800-4 885
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)3 614-13 410-9864415 1731 103
Fondy a ostatné vlastné imanie39220220220242501
Vlastné imanie spolu9 399-4 011-4 998-4 5576151 719
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)46 17322 1303 0231 52516 0653 573
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti4 291-13 293-9025355 6091 539
EBITDA4 291-13 293-9025355 6091 539
Výsledok hospodárenia pred zdanením4 255-13 410-9864415 5131 443
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie3 614-13 410-9864415 1731 103
Osobné náklady8 4583 590002 0010
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: LESASTAVBA s. r. o.

Prehľad

LESASTAVBA s. r. o. (IČO 52721884) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Humenné. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 3 573 €, čo je o 77,8 % menej ako rok predtým (16 065 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 40,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 103 € (30,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 911 € a vlastné imanie 1 719 € (miera samofinancovania 59,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

LESASTAVBA s. r. o. – IČO 52721884 — icoprofil.sk