Exquisite s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 24 880 | 24 383 | 23 110 | 26 648 | 27 378 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 24 880 | 24 383 | 23 110 | 26 648 | 27 378 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 49 902 | 53 551 | 53 833 | 54 599 | 6 342 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -27 663 | -30 022 | -34 168 | -35 723 | -32 951 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 359 | -4 146 | -1 555 | 2 772 | 146 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 48 841 |
| Vlastné imanie spolu | -25 022 | -29 168 | -30 723 | -27 951 | 21 036 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 7 176 | 8 250 | 25 279 | 36 037 | 34 493 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 208 | -4 014 | -911 | 3 448 | 1 456 |
| EBITDA | -2 208 | -4 014 | -911 | 3 448 | 1 456 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 359 | -4 146 | -1 555 | 2 772 | 486 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 359 | -4 146 | -1 555 | 2 772 | 146 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 540 | 965 | 9 679 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Exquisite s.r.o.
Prehľad
Exquisite s.r.o. (IČO 52722635) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba obuvi (SK NACE 1520). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 34 493 €, čo je o 4,3 % menej ako rok predtým (36 037 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 48,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 146 € (0,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 9 679 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 27 378 € a vlastné imanie 21 036 € (miera samofinancovania 76,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.