Ressidences s.r.o.Aktívna

IČO 52724174Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2020Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

47 766 €+358,4%
Tržby 2025
+27,1%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.600 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu196 263519 54678 51481 76179 61835 492
Neobežný majetok spolu007 6296 1734 71683 149
Spolu majetok196 263519 54686 14387 93484 334118 641
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu190 323451 12517 08118 24512 71918 223
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov08933 3744 0154 6426 569
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)9402 4816416261 92628 802
Fondy a ostatné vlastné imanie—60 04760 04760 04860 04760 047
Vlastné imanie spolu5 94068 42169 06269 68971 615100 418
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)14 410580 94031 70024 78010 42047 766
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 1763 2518688472 37232 096
EBITDA1 1763 2511 9782 3043 82933 552
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 1693 1577547422 26632 002
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie9402 4816416261 92628 802
Osobné náklady000000
Odpisy001 1101 4571 4571 456
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Ressidences s.r.o.

Prehľad

Ressidences s.r.o. (IČO 52724174) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 47 766 €, čo je o 358 % viac ako rok predtým (10 420 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 27,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 28 802 € (60,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 118 641 € a vlastné imanie 100 418 € (miera samofinancovania 84,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Ressidences s.r.o. – IČO 52724174 — icoprofil.sk