VK Family s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 122 982 | 697 945 | 729 697 | 721 945 | 717 262 | 716 654 |
| Neobežný majetok spolu | 107 062 | 77 267 | 47 472 | 20 841 | 46 609 | 30 922 |
| Spolu majetok | 230 044 | 775 212 | 777 169 | 742 786 | 763 871 | 747 576 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 58 664 | 470 076 | 411 526 | 414 829 | 415 926 | 415 295 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -33 | 94 875 | 300 136 | 360 643 | 322 957 | 342 944 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 166 413 | 205 261 | 60 507 | -37 686 | 19 988 | -15 663 |
| Vlastné imanie spolu | 171 380 | 305 136 | 365 643 | 327 957 | 347 945 | 332 281 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 287 140 | 292 657 | 146 508 | 54 241 | 103 080 | 21 450 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 223 535 | 258 726 | 73 703 | -40 868 | 25 153 | -22 058 |
| EBITDA | 235 654 | 288 521 | 103 498 | -10 621 | 58 517 | -6 371 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 223 553 | 259 927 | 76 602 | -37 686 | 25 028 | -15 323 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 166 413 | 205 261 | 60 507 | -37 686 | 19 988 | -15 663 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 13 373 | 19 117 | 21 378 | 21 639 |
| Odpisy | 12 119 | 29 795 | 29 795 | 30 247 | 33 364 | 15 687 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 71 505 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VK Family s. r. o.
Prehľad
VK Family s. r. o. (IČO 52727211) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Karlova Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 21 450 €, čo je o 79,2 % menej ako rok predtým (103 080 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 40,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 15 663 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 21 639 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 747 576 € a vlastné imanie 332 281 € (miera samofinancovania 44,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.